Zespół Instytutu „AstroLab”

Robert Marzewskiastrolog-robert-marzewski
Założyciel i prezes Instytutu Badań nad Astrologią „AstroLab”.
Astrologią zajmuje się od 1993 roku. W tym też czasie rozpoczął edukację w Rosyjsko-Amerykańskiej Akademii ,,INTERCOLLEGE” na specjalności astropsychologia. Własną praktykę astrologiczną prowadzi od końca lat 90.
Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku filozofia. Interesuje się szczególnie filozofią nauki, w tym historią nauki, jak też ontologią i epistemologią, a ponadto szeroko pojmowanym rozwojem duchowym, religiami, ezoteryką. Zwolennik racjonalnego podejścia do astrologii, jak też jej badania.
www.robertmarzewski.pl


Mirosław Aleksander Czylekmirek-czylek

Zajmuję się astrologią od mniej więcej dziesięciu lat. Od tego czasu zdążyłem stworzyć bardzo dużo tekstów, w których zdarzało mi się poruszać tematy bliskie ideom badań astrologicznych, np. : http://gwiazdologia.naszeszczescie.pl/schizofrenia-i-zaburz… lub: http://gwiazdologia.naszeszczescie.pl/statystyki-mordercy-h… . Postanowiłem aktywnie przystąpić do Instytutu Badań, ponieważ liczę na owocne łączenie astrologii w praktyce z badaniami astrologicznymi, których celem jest ambicja osadzenia tradycji ezoterycznej w narracji około-naukowej. Liczę na to, że eksperyment się powiedzie, bez względu na presję wyników, zwłaszcza w początkowym etapie istnienia. Jest to projekt, który potrzebuje wielu lat. W swoich działaniach skupiam się na ciągłym poszukiwaniu i znajdowaniu kamienia filozoficznego astrologii, w czym mieści się także ujmowanie astrologii w szerszym kontekście: jako sztuki, jako rodzaju ekspresji emocjonalnej i jako rodzaju nowego, innowacyjnego podejścia poznawczego. Ponadto interesuję się filmem (Bunuel, Tarantino, Bergman, Zanussi), polityką i ludźmi, którzy uwodzą mnie głębią wypowiadanych przez nich słów.
http://gwiazdologia.naszeszczescie.pl/

Tomasz
Astrologią zajmuje się od 2005 r. Prowadzi portal astrologiczny Era Astrologii (www.eraastrologii.pl). Z wykształcenia nauczyciel.

Krzysztof Bułach
Nauczyciel i trener biznesu. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Ekonomii. Nauczyciel przedmiotów ekonomicznych: rachunkowość, marketing, statystyka. Wiedzę ezoteryczną pogłębiał kończąc 2,5 letnie Studium Psychologii Psychotronicznej w 2015 r. Obszary zainteresowań to numerologia, runy, litoterapia, feng shui, angeologia, religioznawstwo, tarot, chiromancja, a także astrologia. Psychotronik i doradca życiowy wykorzystujący od wielu lat wiedzę z psychologii oraz opierający się na konwencjonalnych i niekonwencjonalnych metodach, określa istotę problemów i to, jak najlepiej je rozwiązać.. Za pomocą technik dywinacyjnych pomaga odnaleźć harmonię w życiu oraz kierunek dalszego rozwoju duchowego. Członek Polskiego Towarzystwa Astrologicznego.